נעים להכיר

ברוכים הבאים לבלוג האישי - מקומי שלי "מגלה את השרון"

לפני שאספר על הבלוג, אני מציעה לכם הצצה קטנה לחיים שלי -

הי ונעים להכיר, אני ליטל ירון.
אמא לשני מתבגרים, לכלבלב בשם מקס וגם בת זוג לאיש אחד מיוחד. במקור עירונית (נתנייתית גאה) ומושבניקית (תנובות) משנת 2005. 

במקור שכירה, אבל עצמאית משנת 2009. התחלתי כמלווה התפתחותית ויועצת שינה והיום אני כותבת. האמהות היתה הטריגר לשינוי המקצועי. כמו עוד אמהות לילדים צעירים רציתי להגיע מוקדם יותר הביתה ולבלות פחות זמן ברכב בפקקים. ידעתי שיהיו קשיים בשילוב של עסק עצמאי ואמהות, אבל רק אחרי שהפכתי לעצמאית הם התבררו במלוא עוצמתם.

אני ממש אוהבת ארוחות בוקר של בתי קפה, מחפשת את המקומות שמגישים גם טעים וגם בשפע וכשאני מוצאת מקום שאני אוהבת אני בדרך כלל דוגמת את כל התפריט של ארוחות הבוקר. פעם בשבוע אני מאלצת את בן הזוג שלי לצאת איתי לדייט-נייט, המחסור בבית קפה "שכונתי" קרוב לבית מאוד בולט באיזור שלי.

מה שכן, כשאני כבר מוצאת מקום שמלהיב אותי, אני לא מפסיקה לדבר עליו. זה קורה עם מסעדה, בית קפה, סופרת, חנות מתנות לבית, באמת כל דבר. ואם כבר לדבר כל כך הרבה, למה לא לכתוב ושזה ישאר ברשת ככרטיס ביקור?
אז עכשיו - במקום לדבר - אני כותבת. זה התחיל מבלוג אישי בפורטל סלונה וממשיך לבלוג הזה.

כל מה שתיארתי עד עכשיו הביא אותי להתחיל לכתוב את הבלוג "מגלה את השרון" –

יש הרבה עסקים קטנים במושבים שבתחום מועצת לב השרון, ואני משתדלת לקנות מעסקים מקומיים ולא בחנויות הרשתות הגדולות. ככל שנקנה יותר מהשכנות שלנו, נחזק את העסקים המקומיים ואת הקהילה.

מה אני מציעה בבלוג?

התברר לי שסביבי יש נשים ואמהות כמוני שהקימו עסק בתוך הבית או בקרבתו, עובדות בשעות לא שגרתיות ולא קבועות, ופחות אוהבות לשווק את העסק שלהן ואת עצמן. הבלוג נותן במה לאותם עסקים קטנים (וגם לא קטנים) בבעלות נשית (אבל אני לא מדירה גברים) שהתקציב הפרסומי שלהם צנוע ומחפשים מקום להציג את עצמם.

אני רוצה לספר את הסיפור האישי של בעלת העסק, כי כשמכירים זה יותר קל ויותר נעים לפרגן לה ולהגיע לעסק שלה. 
הכתיבה בתשלום, אם יש לכן יוזמות חברתיות לטובת הקהילה - מוזמנות לפנות אלי.

הכתיבה שלי אישית ומה שאפשר ומתאים אני מעדיפה לבדוק בעצמי. כמובן שלא בהכל אני יכולה להתנסות באופן אישי, אבל זה לא אומר שאין מקום להצעות ורעיונות שלא חשבתי עליהם.

מכירים בעלת עסק שגרה ועובדת בלב השרון? אתן בעלות עסק כזה?

מוזמנים לפנות ולהפנות אלי 
לכתובת הדוא"ל litalyar@gmail.com
או לטלפון 054-6484924

דף הפייסבוק של הבלוג 

שלכם,
ליטל ירון – מגלה את השרון


אז על אילו ישובים אני מדברת וכותבת?

מועצת לב השרון - בני דרור, גאולים, חרות, ינוב, כפר הס, כפר יעבץ, משמרת, נורדיה, ניצני עוז, עזריאל, עין ורד, עין שריד, פורת, צור משה, שער אפרים, תנובות, גנות הדר, יעף.

המועצות המקומיות השכנות פרדסיה, תל מונד וקדימה - צורן

אין תגובות:

הוסף רשומת תגובה